Par mums

ZS "Medīgas" piedāvā iegādāties puķu, nokareno ziedu, dekoratīvo augu, garšaugu un dārzeņu stādus.  Tirgojam mazumā un vairumā. No aprīļa līdz septembrim. 

Iespējams iegādāties Ķekavā pie TC "Liiba, Siguldā pie "TC "Raibais suns", Iecavas novadā.

Uzņēmuma vēsture

Aptuveni 2010.g. ZS “Medīgas” īpašnieks Juris Kudaps saprata, ka Iecavā ir daudz saimniecību, kurās audzē tomātus, gurķus un citus dārzeņus, tāpēc izlēma pamēģināt kaut ko jaunu. Nozari, kas Iecavā nav plaši pārstāvēta. Tieši tā viņšpievērsos puķu audzēšanai.Saimniecība pārsvarā sastāv no siltumnīcām, kuras ir pilnas visdažādāko ziedu. Ir stādi, kas tiek atstāti ārā, lai «pierastu pie ārējās vides». Augu sortiments ir samērā plašs - saimniecībā var atrast begonijas, leduspuķes, samtenes, petūnijas, pelargonijas, diascijas, lobēlijas, laurencijas, kalibrahojas, alisītes, balzamīnes, krustaines un vēl citus augus, atkarībā no sezonas. Taču, neskatoties uz to, ka tā ir ziedu audzētava, šeit iespējams iegādāties arī tomātu un gurķu stādus.

Ziedu klāsts mainās pa sezonām un pēc pieprasījuma.

Sasniegumi

ZS “Medīgas”  - "Gada uzņēmējs Zemgalē 2017" 

Uzņēmuma vadītājs Juris Kudaps ir ilggadējs novada domes, pašvaldības iestāžu un nevalstisko organizāciju sadarbības partneris. Viņš labprāt iesaistās dažādu pasākumu organizēšanā un gādā par noformējumu, kas priecē dalībniekus un apmeklētājus. Baltā galdauta svētki Iecavas parkā, Iecavas 525 gadu jubilejas svinības, jātnieku sporta sacensības “Drostalu kauss”, Eiropas kultūras mantojuma diena – tie ir tikai daži no pasākumiem, kas, pateicoties Jura aktivitātei un devīgumam, ieguva īpašu ziedu rotu un priecēja iecavniekus un Iecavas viesus.

Mēs audzējam, lai priecētu savas un Jūsu sirdis.